Usługi dźwigowe, transport HDS Gdańsk i okolice

Oferujemy transport HDS oraz usługi dźwigowe w województwie pomorskim

Na naszym wyposażeniu znajduje się żuraw przenośny marki HMF. Jest to specjalistyczny żuraw produkcji duńskiej o udźwigu 2830 kg oraz zasięgu 12 metrów. Przy jego użyciu realizujemy transport HDS na terenie województwa pomorskiego. W szczególności skupiamy się na świadczeniu usługi HDS na obszarach gmin Kolbudy, Pruszcz Gdański, Przywidz, Żukowo oraz miasta Gdańsk. Posiadamy niezbędne uprawnienia, narzędzia oraz kompetencje do realizacji usług dźwigowych.

Najważniejsze cechy usługi HDS

HDS o udźwigu 2830 kg

Żuraw zamontowany na naszym aucie jest w stanie podnieść ciężar o masie 2830 kg na ramieniu 4,5 m. Jest to maksymalny udźwig dla tego urządzenia. Wraz z zasięgiem udźwig maleje, na 9 m żuraw jest w stanie podnieść 1210 kg, na 12 m jest to 600 kg. Od udźwigu należy odjąć wagę zawiesia, czyli wszystkiego, co znajduje się pomiędzy hakiem a ładunkiem np. zawiesi łańcuchowych.

Zasięg - 9 metrów lub 12 metrów z członami wysuwanymi ręcznie

Maksymalny zasięg użytkowanego przez nas żurawia HMF 1323 K3 to 12 m, 9 m to wysuw hydrauliczny natomiast dodatkowe 3 m to wysuw ręczny. Wraz z zasięgiem maleje zdolność udźwigu, pomimo tego na zasięgu 9 m jest to aż 1210 kg (paleta gazobetonu to około 1000 kg).

Bezpieczeństwo - Odpowiedni sprzęt oraz wykwalifikowana obsługa

Każdy z naszych operatorów przeszedł odpowiednie przeszkolenie oraz zdał egzamin przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Stale dbamy o stan techniczny urządzeń z których korzystamy. Stawiamy zarówno na bezpieczeństwo ładunku jak i osób przebywających w pobliżu wykonywanych prac. Nasz żuraw sterowany jest radiowo przy pomocy pilota oraz ręcznie przy pomocy dźwigni. Sterowanie radiowe zapewnia większą precyzję oraz pozwala mieć stale na oku podnoszony ładunek.

Oferujemy między innymi:

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy przewożą państwo (...) ?

Przy transporcie ogranicza nas jedynie udźwig żurawia (2830 kg) oraz wymiary skrzyni ładunkowej (4,8 x 2,4 m). Jeżeli ładunek mieści się w podanych zakresach oraz możliwe jest jego podniesienie na pasach, łańcuchach lub widłach – będziemy w stanie zaoferować transport HDS.

Ile kosztuje wynajem HDS na godziny?

Godzina pracy samochodu z HDS wraz z operatorem zaczyna się od 100 zł za godzinę. Stawki za transport HDS mogą się jednak różnić ze względu na stopień skomplikowania pracy oraz potrzebnych środków.

W jaki sposób zamówić transport HDS?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 18:00. Usługa HDS realizowana jest w najbliższym możliwym terminie, zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych.

Czy realizujemy transport kontenerów morskich oraz socjalnych?

Niestety, na chwilę obecną nie realizujemy takiej usługi.

Czy realizujemy transport domków holenderskich / transport baraków / transport garaży blaszanych?

Jeżeli ładunek mieści się w wymiarach 2,4 x 4,8 m – jesteśmy w stanie zrealizować jego transport. Niestety, w większości przypadków dla wyżej wymienionych konstrukcji transport okaże się niemożliwy.

Usługi transportowe HDS