Roboty ziemne, usługi koparko ładowarką - Kolbudy, Przywidz, Gdańsk i okolice

Usługi koparko ładowarką - oferta

Realizujemy roboty ziemne na terenie województwa pomorskiego, główny obszar naszego działania to gminy Kolbudy, Przywidz, Pruszcz Gdański, Pszczółki, Trąbki Wielkie, Żukowo oraz Gdańsk. Roboty ziemne realizujemy za pomocą koparko ładowarki JCB 3CX. Roboty ziemne wykonujemy dla klientów detalicznych oraz dla firm. Zachęcamy do zapoznania się naszą ofertą usług robót ziemnych. W zależności od rodzaju robót ziemnych proponujemy formę rozliczenia za zlecenie lub za roboczogodzinę.

Korytowanie

Korytowanie to jedna z najczęściej wykonywanych prac za pomocą koparko ładowarki, polega na wybraniu rodzimego gruntu aby zastąpić go innym kruszywem. W zależności od potrzeby powstałe koryto uzupełnia się warstwą podbudowy/tłucznia (np. jako warstwa stabilizacyjna pod kostkę brukową, płyty YOMB oraz inne prefabrykaty betonowe), kruszbetu, pospółki lub innego rodzaju kruszywa, które będzie stanowiło warstwę wierzchnią drogi.

Wykopy

Prace ziemne polegające na miejscowym wybraniu gruntu do określonego w projekcie lub przez inwestora poziomu. Wyróżniamy przede wszystkim dwa rodzaje wykopów: przestrzenne oraz liniowe. Wykopy przestrzenne to rodzaj robót ziemnych w wyniku który powstaje wykop w formie prostopadłościanu np. pod fundamenty lub piwnice. Wykopy liniowe polegają na przygotowaniu miejsca pod instalacje podziemne oraz przyłącza. Dysponujemy łyżkami do koparki o szerokości 25, 85 oraz 175 cm (skarpówka).

Zasypywanie fundamentów

Ważny etap następujący po wymurowaniu oraz zabezpieczeniu fundamentu przed wilgocią. Dzięki zastosowaniu koparki do robót ziemnych, która przewiezie i wstępnie wyrówna pospółkę wewnątrz fundamentu znacząco przyspieszamy cały proces jednocześnie oszczędzając wysiłek.

Niwelacje terenu

Często przed rozpoczęciem budowy konieczne jest zebranie wierzchniej warstwy humusu lub wybranie nadmiaru gruntu w celu zniwelowania różnicy w poziomach na działce. Odpowiednio przygotowany teren jest niezbędny do rozpoczęcia prac związanych z budową domu, ułożeniem kostki lub przed założeniem ogrodu. W ramach usługi zajmujemy się również wyrwaniem zarośli oraz mniejszych drzewek i korzeni po dużych drzewach.

Roboty drogowe

Roboty ziemne związane z naprawą, modernizacją lub wytyczaniem drogi. Wykonujemy podstawowe prace budowlane: zebranie i wykorytowanie niestabilnej warstwy wierzchniej terenu w postaci gliny i ziemi, równanie dziur i nierówności, rozprowadzanie kruszywa drogowego (tłucznia, gruzu, żwiru), prace pomocnicze przy układaniu płyt YOMB oraz MON.

Prace wykończeniowe oraz pozostałe usługi koparko - ładowarką

Wykonujemy roboty ziemne oraz usługi kiedy prace budowlane są już zakończone lub na zaawansowanym etapie. Jako prace wykończeniowe terenu wyróżniamy: podstawowe prace porządkowe związane z równaniem ziemi, rozplantowywanie (czyli rozprowadzanie) czarnoziemu, kształtowanie terenu i nasypów przy pomocy skarpówki, usługi pomocnicze na placu budowy. Realizujemy również nietypowe roboty ziemne, w celu poznania szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Tłuczeń pod kostkę
Tłuczeń 0-31,5 mm
Tłuczeń, podbudowa
Tłuczeń 2-31,5 mm

Sprawdź również naszą ofertę kruszyw:

Najczęściej zadawane pytania:

Wykopy oraz wszelkie inne usługi ziemne realizujemy jedynie przy pomocy koparko ładowarki.

Stawka godzinowa pracy koparko ładowarki z operatorem waha się od 100 do 120 zł. W zależności od lokalizacji budowy dochodzi również stawka za dojazd. W przypadku większych zleceń przedstawiamy ofertę za realizację całego zlecenia.

Zapytaj o ofertę